Image
Top
Menu

Promocja w 48 h? Zrób to bezpiecznie i wygodnie

Organizujesz promocję konsumencką i szukasz rozwiązania, które najlepiej zrealizuje twoje cele? Martwisz się o bezpieczeństwo prawne całej akcji? Wiemy, że pracujesz pod presją czasu i nie stać cię na kosztowne błędy. Dlatego zadbamy o wszystko. I to w zaledwie 48 godzin. Zobacz, jak.

Agencja Los Mejores - Promocja Tailor-Made w 48H


Sprzedaj swój pomysł skutecznie


W ciągu 48 h wszystko po naszej stronie jest już praktycznie gotowe do startu twojej promocji. Wystarczy decyzja i możemy ruszać.
Planując akcję promocyjną musisz uwzględnić specyficzne wymagania Klientów, cele Działu Sprzedaży, spójność z komunikacją marki… A nikt nie lubi kupować kota w worku. Dlatego dostaniesz od nas kompletny pakiet, który pozwoli ci skutecznie przedstawić pomysł wszystkim stronom zaangażowanym w projekt.

To wszystko już w 48 godzin, a nawet szybciej:

 • koncept i mechanizm promocji
 • rekomendacja puli nagród i potwierdzenie kosztów
 • kreacja komunikacji akcji (hasła, copy)
 • projekt graficzny key visuala
 • regulamin promocji
 • rezerwacja prefiksu dla numeru SMS
 • rejestracja domeny WWW
 • gotowa prezentacja PowerPoint


Zapomnij o kłopotach z regulaminami


W dużym skrócie: wystarczy, że pozwolisz nam robić to, na czym znamy się najlepiej, a możesz spać spokojnie…
Dobrze napisany regulamin to gwarancja bezpieczeństwa prawnego dla twojej firmy oraz sklepów, które uczestniczą w akcji. Tak naprawdę, to także i twoje własne bezpieczeństwo. Warto oszczędzić sobie stresu w trakcie prac nad stroną prawną promocji, a tym bardziej już po jej starcie, prawda?

Miliony zgłoszeń, tysiące wydanych nagród, setki przeprowadzonych akcji. Tak. Zajmując się tym od 2007 roku zdążyliśmy wypracować skuteczne procedury, które pozwalają przeprowadzić promocję bezbłędnie. Od A do Z.

Dbamy ze szczególną starannością o to, by każdy nasz regulamin był wolny od wad prawnych, w tym w szczególności tzw. klauzul niedozwolonych. Dobrze wiedzieć, co się robi, bo interwencje UOKiK bywają kosztowne…

Znamy specyficzne wymagania każdej dużej sieci handlowej. Pisząc regulamin akcji tailor-made uwzględniamy je od razu w pierwszej wersji dokumentu. Dzięki temu szybko uzyskasz akceptację Działu Prawnego swojego Klienta.

Obsługując promocję możemy występować w roli formalnego Organizatora. Wtedy to po naszej stronie jest pełna odpowiedzialność za wszelkie niespodziewane sytuacje, które mogą wyniknąć w trakcie akcji.

 

Masz pewność, że nagroda nikogo nie minie


Zadbamy o to, by najatrakcyjniejsze nagrody mogły legalnie wspierać sprzedaż twojej marki. Docenisz, że nie musisz mieć tego na głowie…
Pomysł na nagrodę to dopiero dobry początek. Bierzemy na siebie wszystkie formalności. Uzyskamy zgodę na wykorzystanie wizerunku produktów. Podpiszemy stosowne umowy. Pozyskamy odpowiedniej jakości zdjęcia. Wynegocjujemy najlepsze ceny i sfinalizujemy zakup.

 

Sprawna obsługa uczestników on-line


Jakość obsługi uczestników przekłada się na postrzeganie promowanej marki. Opłaca się zadbać o to, by wszystko odbyło się przejrzyście i sprawnie.
Regulaminy twoich promocji umieścimy na dedykowanej stronie WWW, aby każdy uczestnik miał do nich łatwy dostęp. Za pomocą tej samej platformy on-line szybko i bezpiecznie zbierzemy od laureatów niezbędne dane oraz dowody zakupu potwierdzające ich prawo do nagrody.

Los Mejores - Obsługa on-line uczestników promocji

 

Stała niska cena za kompletny pakiet


Stała niska cena za kompletny pakiet od regulaminu, przez key visual, po obsługę, aż do wyłonienia laureatów. Prościej się nie da.
Najbardziej popularnym mechanizmem promocji tailor-made jest prosty konkurs SMS. Często masz już gotowy pomysł na zadanie konkursowe i nagrody, ale to jeszcze nie koniec pracy. Chyba że skorzystasz z kompleksowej obsługi, jaką zapewniamy w ramach naszego pakietu KONKURS SMS.

KONKURS SMS
obsługa prawna konkursu
dokumentacja akcji
reklamacje i nadzór
projekt graficzny key visuala
platforma SMS
publikacja regulaminu on-line
wyłonienie laureatów
powiadomienie o wygranej
weryfikacja prawa do nagrody
raportowanie

* Składając zamówienie na pakiet „KONKURS SMS” Klient wybiera jeden z dostępnych mechanizmów promocji, określa treść i kryteria oceny zadania konkursowego oraz potwierdza liczbę i rodzaj nagród (marka, typ, model, kolor etc.). Cena pakietu nie obejmuje kreacji tych elementów konceptu promocji przez Agencję, ani zakupu i wydania nagród przez Agencję. W przypadku akcji promocyjnych w sieci sklepów Biedronka do ceny pakietu należy doliczyć 3000 PLN ze względu na dodatkowe koszty obsługi prawnej oraz większą liczbę uczestników promocji i laureatów.

Przejrzysty cennik usług dodatkowych


Wystarczy rzucić okiem na nasz cennik i skomponować własny zestaw narzędzi, wybierając jak z menu w dobrej restauracji.
Standardowy pakiet to nie wszystko. Jesteśmy agencją full-service i możemy zrobić dla ciebie znacznie więcej. Wyceniliśmy po bardzo atrakcyjnych stawkach podstawowe usługi, które mogą zwykle towarzyszyć organizacji promocji. Zawsze wiesz z góry, ile płacisz.

Zobacz, co jeszcze możemy zrobić:

 • przejęcie obowiązków organizatora
 • koncept i kreacja mechanizmu promocji
 • opracowanie koncepcji puli nagród
 • obsługa zakupu nagród
 • projekty dodatkowych materiałów reklamowych
 • dedykowana strona WWW promocji (landing-page)
 • wizualizacje 3D packshotów i materiałów POS


Los Mejores - Szybko i bezpiecznie - Organizacja i obsługa promocji tailor-made

POBIERZ PREZENTACJĘ OFERTY